Day Spa Lublin

O Miss Esthetic

Witaj w Miss Esthetic

Pasja, jakość i profesjonalizm to fundamenty tego miejsca.

W gabinecie oferujemy usługi z zakresu kosmetologii estetycznej, zabiegi pielęgnacyjne oraz upiększające zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Stosujemy wysokiej klasy certyfikowane produkty, aby zapewnić Ci oczekiwane efekty oraz bezpieczeństwo. Każdą wizytę rozpoczynamy od rozmowy i krótkiego wywiadu, aby poznać Twoje potrzeby, oczekiwania i wspólnie omówić szczegóły zabiegu.

Naszą misją jest sprawić, aby każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo i pięknie.

Zabiegi na twarz
Zabiegi na ciało
Piękny uśmiech
Szkolenia

mgr Izabela Bobrowicz

Dyplomowana specjalistka w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, szkoleniowiec oraz właścicielka Miss Esthetic. Jest związana z branżą beauty od wielu lat i specjalizuje się w zabiegach wymagających szczególnej precyzji oraz wprawy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i wzbogaca doświadczenie zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, kongresach i sympozjach kosmetologicznych. Do każdej wizyty zawsze podchodzi indywidualnie, a w gabinecie stara się stworzyć przyjazną i swobodną atmosferę. Twój uśmiech i zadowolenie są dla niej najlepszym wynagrodzeniem za wykonaną pracę.

Jako szkoleniowiec chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Organizując i prowadząc szkolenia, pomaga kursantom zdobyć określone umiejętności i poszerzyć kompetencje zawodowe.

MISS ESTHETIC

Podaruj sobie odrobinę luksusu